Katalog firm

Saunaland

Producent saun Saunaland kieruje swoją ofertę do klientów prywatnych i firmowych z całej Polski. Zajmując się projektowaniem i budową saun, proponuje wykonanie sauny mokrej lub suchej, ale nie tylko. Wśród dostępnych produktów są też sauny na podczerwień i łaźnie parowe. Firma zapewnia fachowe doradztwo i serwis urządzeń.

Sauny mokre

Renomowana firma Saunaland oferuje Państwu możliwość realizacji zlecenia na wykonanie sauny mokrej i suchej, sauny na podczerwień lub łaźni parowej. Zapewnia swym klientom odpowiednie standardy obsługi wykorzystując wyłącznie najlepsze produkty uznanych szwedzkich i fińskich marek.
Oferta obejmuje profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji projektu, kompleksowe szkolenia związane z bezpiecznym korzystaniem z sauny Warszawa, wsparcie w wymianie zepsutych części, niezbędnych do prawidłowego jej funkcjonowania. Firma dokłada wszelkich starań, by funkcjonalność jej projektów szła w parze z ich estetyką. Pełny profesjonalizm podkreślają referencje i opinie zadowolonych zleceniodawców. Jej atuty to: wysoka jakość produktu, ciekawe wzornictwo i atrakcyjna cena.
Swą ofertę kieruje do klientów indywidualnych oraz właścicieli hoteli, pensjonatów, ośrodków sportowo - rekreacyjnych i sanatoriów. Sauny firmy Saunaland - zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy i szczegółowego zapoznania się z ofertą!

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022