Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Producent saun Saunaland kieruje swoją ofertę do klientów prywatnych i firmowych z całej Polski. Zajmując się projektowaniem i budową saun, proponuje wykonanie sauny mokrej lub suchej, ale nie tylko. Wśród dostępnych produktów są też sauny na podczerwień i łaźnie parowe. Firma zapewnia fachowe doradztwo i serwis urządzeń.

Sauny na wymiar

Saunaland to polska firma, która zajmuje się produkcją saun oraz łaźni parowych. Wszystkie potrzebne do produkcji materiały zamawiane są prosto od skandynawskich producentów, dzięki czemu efekt końcowy całej inwestycji zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
Sauny zamawiane w Saunaland mogą bez problemu przetrwać przez wiele lat regularnego użytkowania. Firma zawsze dokłada starań aby zaprojektować saunę, która dobrze komponuje się z wybranym dla niej otoczeniem. Dzięki temu po zamontowaniu całej aparatury można zauważyć, że sauna służy nie tylko ze względu na swoją funkcjonalność, ale także jest bardzo dobrym wyborem z perspektywy estetyki.
Dlatego też dla każdej osoby, którą interesują sauny Katowice są wymarzonym miejscem. Właśnie tam swoją główną działalność prowadzi firma Saunaland. Wszystkie zlecenia od klientów są szybko przyjmowane i analizowane, tak aby zapewnić, że klient ma solidne wsparcie przy każdym etapie projektu. A potem nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się z zamontowanej sauny i relaksu, który zapewnia.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022