Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Producent saun Saunaland kieruje swoją ofertę do klientów prywatnych i firmowych z całej Polski. Zajmując się projektowaniem i budową saun, proponuje wykonanie sauny mokrej lub suchej, ale nie tylko. Wśród dostępnych produktów są też sauny na podczerwień i łaźnie parowe. Firma zapewnia fachowe doradztwo i serwis urządzeń.

Sauny suche

Coraz większa liczba osób korzysta z saun, zarówno w celach relaksacyjnych jak i zdrowotnych. Każdy, kto poszukuje większej ilości informacji na temat saun, znajdzie obszerną listę korzyści jakie daje regularne korzystanie z takich obiektów. To przede wszystkim idealne odreagowanie stresu, kuracja dla problematycznej cery czy ukojenie bólu dla osób borykających się z rwą kulszową czy bólem mięśni.
Nic dziwnego w takim razie, że na takie inwestycje decydują się właściciele obiektów sportowych i wypoczynkowych, a także domków jednorodzinnych. Poszukując profesjonalnych usług, warto zainteresować się bliżej usługą sauny Wrocław. Firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem i sporą liczbą realizacji projektów na terenie całej Polski.
Zespół stanowią profesjonaliści, których wyróżnia indywidualne podejście do Klienta i sumienność realizacji każdego z powierzonych zadań. Firma służy pomocą na każdym etapie inwestycji, wykona projekt, zainstaluje saunę, a także udzieli niezbędnych porad odnośnie właściwej eksploatacji.

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022