Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Niestety twój samochód jest uszkodzony, do tego znajduje się na autostradzie A1 lub A2 a ty nie masz możliwości jego odholowania? Wiedz jedno, nasza pomoc drogowa zjawi się niemal natychmiast od otrzymania takiego zgłoszenia, dodatkowo zagwarantuje iż usunięcie takiego pojazdu oraz jego transport nie będą stanowić żadnego problemu.

Pomoc drogowa w Brzezinach

Doświadczenie, profesjonalizm, odpowiednie podejście czy też gwarancja jakości oferowanych usług, to po części kilka argumentów dla których jako pomoc drogowa pragniemy państwu zaprezentować nasze usługi. Oczywiście doskonale zdajemy sobie sprawę, iż pomoc drogowa Brzeziny to kompleksowe rozwiązanie, jakie ma zapewnić szybkie zjawienie się na miejscu przez państwa wskazanym, zwłaszcza w aspekcie łódzkiej części autostrady A1 lub A2.
Można więc śmiało powiedzieć, iż wybierając naszą ofertę nie musicie państwo obawiać się o bezpieczne holowanie auta, lecz tym samym mogą skorzystać z pomocy mechanika bezpośrednio na miejscu. Często wymiana opony w taki właśnie sposób czy usunięcie niewielkiej usterki, pozwala ograniczyć zbędne wydatki a nawet w znacznie prostszy i odpowiedni sposób pozwolić państwu na dalsze korzystanie z pojazdu.
Nasz sprzęt i laweta, dostosowana jest do holowania nie tylko aut osobowych, ale również samochodów ciężarowych czy autobusów, posiadamy także warsztat gdzie takie naprawy w przypadku poważniejszej usterki mogą być zrealizowane.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświ...

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...