Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Niestety twój samochód jest uszkodzony, do tego znajduje się na autostradzie A1 lub A2 a ty nie masz możliwości jego odholowania? Wiedz jedno, nasza pomoc drogowa zjawi się niemal natychmiast od otrzymania takiego zgłoszenia, dodatkowo zagwarantuje iż usunięcie takiego pojazdu oraz jego transport nie będą stanowić żadnego problemu.

Pomoc drogowa w Kole

Zapraszamy do lektury naszej strony internetowej i skorzystania z usług naszej firmy. Nasza firma działa w branży motoryzacyjnej, świadczymy usługi pomocy drogowej. Nasza firma mieści się w Strykowie, działamy jednak w wielu innych okolicznych miejscach, a w szczególności proponujemy pomoc drogowa Koło. Pojawiamy się na łódzkich odcinkach autostrad A1 i A2, w miastach w okolicach Łodzi a także na wszystkich drogach w tym rejonie.
Jeśli więc potrzebna jest Państwu pomoc drogowa w Kole, Łowiczu czy innym mieście, także zapraszamy do nas. W naszej firmie nie ma gorszych zleceń. Do każdego podchodzimy tak samo profesjonalnie. Wyjeżdżamy natychmiast i pomagamy odwożąc lub odholowując uszkodzony pojazd, ewentualnie w przypadku drobnych usterek naprawiamy go na miejscu. Na miejscu naprawiamy też ogumienie, tankujemy paliwo, jeśli skończyło się Państwu z dala od stacji benzynowej.
Wszystkie usługi świadczymy szybko i sprawnie, nie zawyżamy kosztów. U nas nie zapłacicie Państwo fortuny. Warto zapamiętać dane naszej firmy i w razie czego, po prostu skorzystać z naszych usług.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświ...