Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Niestety twój samochód jest uszkodzony, do tego znajduje się na autostradzie A1 lub A2 a ty nie masz możliwości jego odholowania? Wiedz jedno, nasza pomoc drogowa zjawi się niemal natychmiast od otrzymania takiego zgłoszenia, dodatkowo zagwarantuje iż usunięcie takiego pojazdu oraz jego transport nie będą stanowić żadnego problemu.

Pomoc drogowa Kowal

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkich potrzebujących pomocy drogowej. Nasza firmę założyliśmy wiele lat temu. Od pierwszego dnia naszego działania stawiamy na profesjonalne podejście do realizacji każdego zlecenia. Nie ma znaczenia, czy jest to dla nas zlecenie bardziej, czy mniej opłacalne, zawsze działamy tak samo, starając się pomóc jak najszybciej i tak, jak tego oczekuje klient. Jesteśmy ze Strykowa.
To miejscowość położona niedaleko autostrad A1 i A2, więc bez problemu możemy udzielić pomocy na autostradzie. Działamy rzecz jasna także na innych drogach. Potrzebna pomoc drogowa w Kowalu? Rzgowie? łodzi? Dotrzemy wszędzie. Działamy błyskawicznie, zawsze wyjeżdżamy w chwilę po otrzymaniu zlecenia.
Rozumiemy, że oczekiwanie na to, aż przyjedzie pomoc drogowa Kowal nie jest niczym przyjemnym, dlatego staramy się skrócić czas oczekiwania na nasza pomoc do minimum. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni z realizacji usługi pomocy drogowej i polecicie nas innym. Z naszej strony zrobimy wszystko, by tak własnie było.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświ...

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...