Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Niestety twój samochód jest uszkodzony, do tego znajduje się na autostradzie A1 lub A2 a ty nie masz możliwości jego odholowania? Wiedz jedno, nasza pomoc drogowa zjawi się niemal natychmiast od otrzymania takiego zgłoszenia, dodatkowo zagwarantuje iż usunięcie takiego pojazdu oraz jego transport nie będą stanowić żadnego problemu.

Pomoc drogowa w Kutnie

Wiele osób liczy na to, iż w przypadku awarii samochodu względnie uszkodzenia pojazdu ciężarowego lub autokaru, pomoc drogowa w Kutnie zjawi się nie tylko w krótkim czasie, ale przede wszystkim zaoferuje kompleksowe, pełnie i niezbędne wsparcie. Oczywiście nasza pomoc drogowa Kutno działa właśnie na takich zasadach, jako profesjonalnie funkcjonująca firma staramy się zawsze gwarantować nie tylko holowanie pojazdu, ale również jego przechowywanie czy naprawę.
W tym ostatnim przypadku jako pomoc drogowa w Kutnie, niejednokrotnie już podejmowaliśmy się zadania wymiany uszkodzonego ogumienia, dokonaniu niewielkich napraw bezpośrednio na miejscu jego występowania czy też uzupełnieniu płynu czy dostarczeniu paliwa.
Jednym słowem jesteśmy do państwa dyspozycji zawsze gdy zajdzie taka potrzeba, wraz z nami samochód nie tylko trafi bezpośrednio na parkin strzeżony, lecz także do renomowanego warsztatu mechaniki samochodowej, jaki prowadzimy dla naszych klientów. Można więc powiedzieć, iż skorzystanie z naszych usług ma uzasadniony co do tego sens.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświ...