Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Niestety twój samochód jest uszkodzony, do tego znajduje się na autostradzie A1 lub A2 a ty nie masz możliwości jego odholowania? Wiedz jedno, nasza pomoc drogowa zjawi się niemal natychmiast od otrzymania takiego zgłoszenia, dodatkowo zagwarantuje iż usunięcie takiego pojazdu oraz jego transport nie będą stanowić żadnego problemu.

Pomoc drogowa w Łowiczu

Pomoc drogowa to coś, z czego korzystamy z konieczności. Bardzo często wtedy nie zastanawiamy się, jaka pomoc drogową wybrać, wybieramy przypadkową, nie zawsze dobrze. Jeśli chcecie Państwo uniknąć takich sytuacji, zachęcamy do zanotowania danych naszej pomocy drogowej, której oferta widnieje na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-lowicz/. Nasza pomoc drogowa to dobry wybór. Jesteśmy ze Strykowa, działamy na łódzkim odcinku autostrad A1 i A2 a także na wszelkich okolicznych drogach.
Nie ma więc znaczenia, czy interesuje Państwa pomoc drogowa w Łowiczu - dotrzemy natychmiast. Wyjeżdżamy natychmiast po przyjęciu zgłoszenia, dlatego docieramy do Państwa możliwie jak najszybciej. Świadczymy usługi pomocy drogowej dla aut osobowych, dostawczych i ciężarówek, to jednak nie jedyny zakres naszego działania.
Drobnych napraw samochodów dokonujemy na miejscu, chętnie tez dowieziemy paliwo, jeśli skończyło się w Państwa samochodzie a do stacji benzynowej macie bardzo daleko. Usługi świadczymy w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświ...