Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Niestety twój samochód jest uszkodzony, do tego znajduje się na autostradzie A1 lub A2 a ty nie masz możliwości jego odholowania? Wiedz jedno, nasza pomoc drogowa zjawi się niemal natychmiast od otrzymania takiego zgłoszenia, dodatkowo zagwarantuje iż usunięcie takiego pojazdu oraz jego transport nie będą stanowić żadnego problemu.

Pomoc drogowa w Rzgowie

Pomoc drogowa nie musi być bardzo kosztowna. Jeśli szukacie Państwo pomocy drogowej w konkurencyjnych cenach, serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. W naszej firmie pomoc drogowa Rzgów nie będzie kosztowała Państwa zbyt wiele. Naszą firmę założyliśmy wiele lat temu, od początku naszego istnienia stawiając na jakość usług i niskie, konkurencyjne ceny.
Po latach rozwoju firmy dysponujemy potężnym taborem samochodowym, dzięki czemu nie musicie Państwo na nas czekać godzinami, aż auto wróci do bazy po realizacji wcześniejszego zlecenia. Wyjeżdżamy natychmiast po uzyskaniu informacji gdzie mamy jechać. Nie ma dla nas znaczenia, czy potrzebna jest pomoc drogowa w Rzgowie czy w Łodzi, do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym profesjonalizmem, nie odmawiając pomocy nikomu. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo zadowoleni z realizacji usługi pomocy drogowej.
Z naszej strony zrobimy wszystko by tak było, by usługa wykonana przez naszą firmę kojarzyła się Państwu bardzo pozytywnie. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświ...