Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Niestety twój samochód jest uszkodzony, do tego znajduje się na autostradzie A1 lub A2 a ty nie masz możliwości jego odholowania? Wiedz jedno, nasza pomoc drogowa zjawi się niemal natychmiast od otrzymania takiego zgłoszenia, dodatkowo zagwarantuje iż usunięcie takiego pojazdu oraz jego transport nie będą stanowić żadnego problemu.

Pomoc drogowa w Skierniewicach

Czy wasz samochód doznał awarii i rozkraczył się na środku drogi? A może bak zamienił się w dyszącą oparami Saharę, skutecznie powstrzymując was przed dotarciem na miejsce? To jeszcze nie koniec świata. Wystarczy złapać za telefon i zadzwonić po jednych z najlepszych ekspertów w dziedzinie pomocy drogowej, którzy w mgnieniu oka pojawią się z rozwiązaniem problemu.
Pomoc drogowa w Skierniewicach nie tylko pomaga w zażegnaniu drobnych usterek. Jest to firma świadcząca równie kompleksowe usługi w holowaniu, naprawach i awaryjnym uruchamianiu pojazdów. Dostępna o każdej porze dnia i nocy, pomoc drogowa działa na obszarze województwa łódzkiego, ciesząc się znakomitą opinią wśród swoich klientów. Obsługuje nie tylko pojazdy osobowe, ale też dostawcze, ciężarowe, a nawet maszyny budowlane.
Następnym razem, gdy wasz samochód odmówi wam posłuszeństwa, warto wezwać najwyższej klasy pomoc drogową w Polsce, która niechybnie wyciągnie was z najgorszych tarapatów. A jeżeli jesteście kierowcami TIR-a, zapraszamy do skorzystania z naszego całodobowego parkingu. Więcej informacji dotyczących pełnej oferty usług pomocy drogowej w skierniewicach uzyskają Państwo na naszej stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-skierniewice/ bądź kontaktując się telefonicznie.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświ...

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...