Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Niestety twój samochód jest uszkodzony, do tego znajduje się na autostradzie A1 lub A2 a ty nie masz możliwości jego odholowania? Wiedz jedno, nasza pomoc drogowa zjawi się niemal natychmiast od otrzymania takiego zgłoszenia, dodatkowo zagwarantuje iż usunięcie takiego pojazdu oraz jego transport nie będą stanowić żadnego problemu.

Pomoc drogowa w Tuszynie

Na drogach każdego dnia dochodzi do wypadków, kolizji, a także awarii samochodów. Każda taka sytuacja wywołuje zdenerwowanie i często zagubienie, ponieważ kierowcy nie mają pomysłu, w jaki sposób sobie z tym poradzić. Warto jednak pamiętać, że można liczyć na fachowe wsparcie o każdej porze dnia i nocy.
Wielu klientów przekonało się już, że pomoc drogowa Tuszyn świadczy swoje usługi z dużym zaangażowaniem i największą troską o klienta. W ofercie znajdują się takie usługi jak holowanie pojazdów, które często przy okazji wypadków czy kolizji jest niezbędne. Dzięki wysokiej jakości sprzętom i wykwalifikowanym pracownikom możliwe jest holowanie wszystkich pojazdów, zarówno samochodów osobowych, dostawczych, jak i tirów czy maszyn rolniczych.
Na wsparcie można liczyć także w momencie, kiedy zabraknie nam w trasie paliwa. Często jest tak, że po drodze przez kilkanaście kilometrów nie ma stacji benzynowej, zatem skorzystanie z pomocy drogowej w takiej sytuacji wydaje się rozsądnym rozwiązaniem. W razie drobnych awarii pracownicy wykonują prace na miejscu.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświ...

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...