Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Niestety twój samochód jest uszkodzony, do tego znajduje się na autostradzie A1 lub A2 a ty nie masz możliwości jego odholowania? Wiedz jedno, nasza pomoc drogowa zjawi się niemal natychmiast od otrzymania takiego zgłoszenia, dodatkowo zagwarantuje iż usunięcie takiego pojazdu oraz jego transport nie będą stanowić żadnego problemu.

Pomoc drogowa we Włocławku

Zachęcamy do poznania oferty naszej firmy i korzystania w razie potrzeby z naszych usług. Działamy w branży motoryzacyjnej i świadczmy usługi pomocy drogowej dla każdego typu pojazdu. Samochód osobowy, ciężarowy, ciągnik rolniczy? Podejmujemy się każdego zlecenia i pomagamy zgodnie z życzeniami klienta.
Jeśli jest taka opcja, pojazd naprawiamy na miejscu, jeśli nie, transportujemy pojazd w miejsce wskazane przez klienta. Jesteśmy ze Strykowa. Jak wielu kierowców wie, Stryków to miejsce, niedaleko którego przebiega autostrada A1 oraz autostrada A2. Jeśli trzeba, udzielamy pomocy również na autostradach, szczególnie na ich łódzkich odcinkach. Nie znaczy to oczywiście, że w inne miejsca nie dotrzemy.
Potrzebna będzie pomoc drogowa Włocławek czy położonych nieco dalej Skierniewicach? Również dojedziemy. Docieramy również na wszelkie drogi lokalne w okolicach Strykowa. Co bardzo ważne, nigdy nie zawyżamy cen. U nas zawsze jest tanio. Zdajemy sobie sprawę, że dla klienta wydatek na pomoc drogową to wydatek konieczny i chcemy, by był jak najmniejszy. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświ...