Katalog firm

SOS Krzysztof Wojciechowski

Niestety twój samochód jest uszkodzony, do tego znajduje się na autostradzie A1 lub A2 a ty nie masz możliwości jego odholowania? Wiedz jedno, nasza pomoc drogowa zjawi się niemal natychmiast od otrzymania takiego zgłoszenia, dodatkowo zagwarantuje iż usunięcie takiego pojazdu oraz jego transport nie będą stanowić żadnego problemu.

Pomoc drogowa w Zgierzu

Kierowcy, którym przydarzy się awaria samochodu czy kolizja drogowa często są zdezorientowani, ponieważ nie wiedzą, w jaki sposób poradzić sobie w takiej sytuacji. Przede wszystkim w chwili, kiedy jesteśmy oddaleni od domu i warsztatu samochodowego, należy pomyśleć o szybkim i dobrym rozwiązaniu.
Na fachową pomoc można liczyć na terenie województwa łódzkiego, o czym przekonało się już szerokie grono zadowolonych klientów. Oczekiwana pomoc drogowa Zgierz przybywa bowiem w bardzo krótkim czasie, dokładnie odpowiadając na potrzeby klienta. Priorytetem pracowników firmy jest bowiem przede wszystkim bezpieczeństwo kierowców i jak najlepsze rozwiązanie problemu.
Po przybyciu na miejsce awarii czy kolizji pracownicy w pierwszej chwili ocenią stan i zbadają usterki. Czasami awaria okazuje się niegroźna i po jej usunięciu kierowca będzie mógł kontynuować swoją podróż. W ofercie znajduje się także holowanie pojazdów bez względu na ich gabaryty, a także dostarczanie paliwa we wskazane miejsce czy wymiana koła.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświ...