Katalog firm

Kategorie


Sowa

Marzy Ci się dom pasywny, który będzie idealnie współgrał z otaczającą przyrodą i pozwoli na lepsze zarządzanie wykorzystywaną energią? Szukasz kompleksowego doradztwa w zakresie najnowszych rozwiązań instalacyjnych dla swojego domu? Dobrze, że trafiłeś na naszą firmę. Eko Sowa - Doradzimy - Zaprojektujemy - Wykonamy.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Zlokalizowane w Łodzi Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sowa działa na rynku od wielu lat. Specjalizuje się w projektowaniu systemów grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, ale nie tylko. Szeroka oferta obejmuje również instalacje wodno kanalizacyjne Łódź i rekuperacji. Firma zajmuje się montażem odkurzaczy centralnych i pomp ciepła.
Proponuje ekologiczne ocieplanie poddasza przez wdmuchiwanie celulozy. W zakresie systemów ogrzewań dysponuje szerokim asortymentem zróżnicowanych rozwiązań. Ogrzewanie podłogowe czy grzejnikowe to tylko część z nich. Do wyboru są urządzenia grzewcze takie jak kotły gazowe czy palniki na pellet, a także kolektory słoneczne i inne ekologiczne źródła ciepła.
P.H.U. Sowa korzysta z urządzeń renomowanych producentów, dzięki czemu gwarantuje wydajność i niezawodność wszystkich instalacji. Obsługuje klientów prywatnych i firmowych z województwa łódzkiego. Zapewnia pomoc w wyborze instalacji, staranną realizację zleceń i konkurencyjne ceny. Świadczy też usługi serwisowe.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233