Katalog firm

Sowa

Marzy Ci się dom pasywny, który będzie idealnie współgrał z otaczającą przyrodą i pozwoli na lepsze zarządzanie wykorzystywaną energią? Szukasz kompleksowego doradztwa w zakresie najnowszych rozwiązań instalacyjnych dla swojego domu? Dobrze, że trafiłeś na naszą firmę. Eko Sowa - Doradzimy - Zaprojektujemy - Wykonamy.

Montaż klimatyzacji

Przedsiębiorstwo Eko - sowa (http://www.eko-sowa.pl/) obejmuje liczne produkty i usługi z zakresu klimatyzacji, wentylacji i systemów ogrzewania. Zatem główne wyzwania, których się dla Państwa podejmujemy to przede wszystkim: montaż klimatyzacji Łódź, instalacje WOD-KAN, wykonywanie ocieplania poddaszy, montowanie kolektorów słonecznych i pomp cieplnych.
Naszym priorytetem jest ochrona środowiska przed zmianami klimatycznymi, zatem świadczone przez nas usługi są oparte na najnowszej i sprawdzonej technologii. Realizujemy projekty zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorców czy też właścicieli ogromnych hal produkcyjnych.
Zadowolenie klienta jest dla nas motorem napędowym do dalszej pracy, zatem zawsze dokładnie badamy potrzeby klienta, a następnie proponujemy optymalne i naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie w danej sytuacji. Dodatkowo w naszym zespole posiadamy wielu specjalistów, których wiedza jest niezbędna do bezbłędnego wyświadczenia usługi. Dzięki temu pozyskaliśmy wielu zadowolonych klientów.

Kontakt

Ulica: Dożynkowa 8

Kod: 94-279

Miejscowość: Łódź

http://www.eko-sowa.pl/

E-mail: biuro@eko-sowa.pl

Tel.: 601211233