Katalog firm

Kategorie


Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki to miejsce, gdzie każdy pacjent zawsze może liczyć na wysoką jakość obsługi. Jesteśmy pewni, że dzięki nam bez problemu uda Wam się zadbać o Wasze zdrowie. Na wizyty w naszych przychodniach ze spokojem możecie umawiać się droga telefoniczną. Wielu pacjentów już nam zaufało. Zapraszamy.

Pomoc psychologiczna

Praca psychologa wymaga nie tylko odpowiedniego wykształcenia, ale także prawdziwego powołania. Do poradni psychologicznej trafiają osoby, które potrzebują dużego wsparcia emocjonalnego, zatem psycholog musi być wyposażony w dużą dozę empatii i cierpliwości, aby prawidłowo wykonywać swoją pracę.
Szukając miejsca, w którym pracują psychologie z powołania na pewno warto trafić do Przychodni Lekarskiej Szombierki, której ofertę dotyczącą pomocy psychologicznej można znaleźć na stronie http://przychodniaszombierki.pl/poradnia-zdrowia-psychicznego. Jest to przychodnia z siedzibą w Bytomiu, która każdego dnia pomaga dziesiątkom pacjentów.
W Przychodni Lekarskiej Szombierki można korzystać z usług świadczonych w wielu poradniach. Wśród nich jest Poradnia Zdrowia Psychicznego. Pracujący tam psychologie są osoby, którym na pewno nie brakuje ani doświadczenia, ani podejścia do pacjenta. Dołożą wszelkich starań aby zapewnić potrzebną poradę psychologiczną i tak poprowadzą przypadek, aby pacjent szybko odzyskał swoje dawne dobre samopoczucie. Sprawia to, że Przychodnia Lekarska Szombierki jest idealnym wyborem dla każdego, kto potrzebuje pomocy psychologa.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie radzisz sobie z objawami depresji, a nerwica lub autyzm przeszkadzają ci w codziennym oraz normalnym funkcjonowaniu? Wiedz jedno, Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to alternatywa i opcja, j...