Katalog firm

Kategorie


Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki to miejsce, gdzie każdy pacjent zawsze może liczyć na wysoką jakość obsługi. Jesteśmy pewni, że dzięki nam bez problemu uda Wam się zadbać o Wasze zdrowie. Na wizyty w naszych przychodniach ze spokojem możecie umawiać się droga telefoniczną. Wielu pacjentów już nam zaufało. Zapraszamy.

Psychoterapia

W życiu każdego człowieka pojawiają się trudniejsze chwile, kiedy potrzebuje szczególnego wsparcia. Pomoc bliskich osób może nie wystarczyć, czasami warto udać się do specjalisty, po profesjonalną pomoc. Przychodnia Szombierki oferuje indywidualne sesje terapeutyczne i pomoc psychologiczna.
Profesjonalny psychoterapeuta Bytom może pomóc nie tylko w wypadku zaburzeń odżywiania, nastroju czy wspierania leczenia zdiagnozowanych zaburzeń, lecz także może być wsparciem w trudniejszych okresach w życiu. W ofercie znajduje się zarówno ciągła psychoterapia, jak i pojedyncze porady psychologiczne. Sesje terapeutyczne mogą być prowadzone w wielu różnych nurtach psychoterapeutycznych (behawioralnym, behawioralno-poznawczym, analitycznym, psychodynamicznym, humanistycznym), które są dobierane indywidualnie do potrzeb naszych Pacjentów/Klientów.
Spotkania odbywają się w przyjemnej, miłej atmosferze opartej na zaufaniu. Poradnia Zdrowia Psychicznego w Przychodni Szombierki zaprasza do zapoznania się z ofertą i skorzystania z jej usług.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Nie radzisz sobie z objawami depresji, a nerwica lub autyzm przeszkadzają ci w codziennym oraz normalnym funkcjonowaniu? Wiedz jedno, Instytut Terapii Poznawczo-Behawioralnej to alternatywa i opcja, j...