Katalog firm

Kategorie


DJ Tomasz Cichocki

Udane przyjęcie weselne to takie, na którym wszyscy bawią się doskonale. Jeśli chce się zapewnić gościom doskonałe zabawy i odpowiednio dopasowaną muzykę warto zainteresować się ofertą, jaką ma Dobra Dyskoteka. Profesjonalny DJ to nie tylko najnowsze hity muzyczne, ale też sentymentalna podróż do muzyki retro.

Oprawa muzyczna

Oprawa muzyczna to jeden z podstawowych elementów udanej zabawy. Powinni wiedzieć o tym wszyscy przyszli nowożeńcy, którzy chcą, aby przyjęcie zapadło w pamięć wszystkim zaproszonym gościom. Warto zatroszczyć się o obecność osoby, która w umiejętny sposób poprowadzi imprezę i zaprosi do wspólnej zabawy gości reprezentujących różne pokolenia.
Taką osobą może okazać się DJ z Łodzi Tomasz Cichocki, który zapewnia oprawę muzyczną na wesela już od przeszło dwunastu lat, a jego portfolio można znaleźć na stronie http://dobradyskoteka.pl/. Muzyka to nie tylko praca lecz przede wszystkim pasja. Każde kolejne zlecenie traktowane jest z indywidualnym podejściem i pełnym zaangażowaniem. Repertuar jest bardzo szeroki, dzięki czemu każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Istnieje możliwość dopasowania muzyki w zależności od gustu klientów bądź charakteru imprezy.
DJ jest również wodzirejem, który dołoży wszelkich starań, aby wszystkich gości wprawić w doskonały nastrój. Dzięki pozytywnemu nastawieniu i poczuciu humoru do zabawy włączają się wszyscy obecni, dając się porwać w rytm muzyki.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość: Łódź

http://dobradyskoteka.pl/

E-mail: tomasz@dobradyskoteka.pl

Tel.: 605-577-166


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Administracja i zarządzanie nieruchomościami - oto usługi, jakie nasza firma jest w stanie Wam zaoferować. Zarządca Piotr Michalski serdecznie zaprasza do współpracy w imieniu całej swojej firmy. Jeże...