Katalog firm

Kategorie


AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferuje duży wybór wysokiej auto szyb i folii okiennych w wielu kolorach. Na wszystkie produkty udziela gwarancji.

Wymiana szyb

O wszystkie elementy samochodu należy starannie dbać, jeżeli pragnie się korzystać z auta przez wiele lat. Jednakże szyby samochodowe często są źródłem problemów dla kierowców, ponieważ z biegiem czasu gromadzą się na nich zarysowania i pęknięcia. Wymiana szyb jest jednak dosyć sporym wydatkiem. Gdy jednak stanie się on koniecznością, dla każdego mieszkańca Łodzi warto polecić usługi firmy AMS Car Design. Z całą ofertą możesz zapoznać się na stronie http://www.przyciemniamy.com.pl/szyby_samochodowe_lodz.php.
AMS Car Design jest dobrze znane jako najlepsze źródło szyb samochodowych na łódzkim rynku. Oferuje ich sprzedaż i montaż w dobrych cenach, korzystnych dla klienta. Oprócz tego często wykonuje także zabieg przyciemniania szyb.
Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto pragnie podwyższyć komfort jazdy w samochodzie. Każde zlecenie jest wykonywane szybko i starannie, przez pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Z tego powodu AMS Car Design jest powszechnie polecane dla każdego, kto pragnie zainwestować w swoje szyby samochodowe i zapewnić, że będą one prezentowały się estetycznie przez długi czas.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423


Podobne firmy

J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświ...

Nagaz24

Zadbanie o prawidłowe działanie instalacji gazowej w Twoim samochodzie nigdy nie było prostsze! części LPG dostępne na Nagaz24.pl to gwarancja najwyższej jakości komponentów dla Twojego systemu LPG. Z...