Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudnia wykwalifikowanych mechaników. Gwarantuje szybką diagnostykę usterki i skuteczną naprawę.

Naprawa TIR

TIRy to samochody, które zazwyczaj zmuszone są do wielogodzinnej pracy podczas przemierzania długich tras. Dlatego też nic dziwnego, że prędzej czy później dojdzie do awarii oraz konieczna będzie gruntowna naprawa.
Naprawa TIRów to specjalność firmy J&W Glob Service Sp. z o.o., która działa w krajach Europy Zachodniej takich jak Francja, Niemcy lub Belgia. Tam służy jako pomoc drogowa, zapewniając że każdy kierowca TIRa który zmaga się z nagłą awarią ma szansę naprawić swój samochód jak najszybciej to możliwe. J&W Glob Service Sp. z o.o. oferuje usługi mobilnego serwisu, który podjedzie na miejsce awarii i dokona wszelkich starań aby usunąć usterkę.
Cena za taką usługę jest bardzo korzystna dla klienta. Firma działa przez cały rok, przyjmując zgłoszenia o każdej porze. Dzięki temu jej usługi zawsze są dostępne dla klientów, którzy ich potrzebują. Dlatego też gdy potrzebna jest pilna naprawa TIR to J&W Glob Service Sp. z o.o. zawsze jest najlepszym wyborem ze wszystkich dostępnych na trasach europejskich.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...

Nagaz24

Zadbanie o prawidłowe działanie instalacji gazowej w Twoim samochodzie nigdy nie było prostsze! części LPG dostępne na Nagaz24.pl to gwarancja najwyższej jakości komponentów dla Twojego systemu LPG. Z...