Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudnia wykwalifikowanych mechaników. Gwarantuje szybką diagnostykę usterki i skuteczną naprawę.

Naprawa ciężarówek

Od wielu lat prowadzimy specjalistyczny warsztat, w którym naprawiamy samochody ciężarowe. Lata doświadczenia pozwoliły nam dobrze poznać zasady panujące w branży transportowej. Dobrze wiemy jak ważna jest profesjonalna i szybka naprawa ciężarówek. Dlatego do dyspozycji naszych klientów jesteśmy przez całą dobę.
Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne rozwiązania technologiczne - to wszystko sprawia, że jesteśmy bezkonkurencyjni na rynku. Naprawiamy ciężarówki na terenie całej Europy Zachodniej, a nasze ceny są niższe. Posiadamy wiele mobilnych aut serwisowych, które ulokowane są za granicą naszego kraju. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko dojechać w każde miejsce, a nasz klient zapłaci mniej za usługę.
Wiemy doskonale, że awaria ciężarówki to ryzyko nie dojechania z towarem na czas. Dlatego staramy się jak najszybciej naprawić auto, żeby kierowca mógł ruszyć dalej w trasę. Sprawdź nasze doświadczenie i umiejętności, a z całą pewnością tego nie pożałujesz. Raz skorzystasz z naszej oferty i będziesz z nami stale współpracować.

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

Nagaz24

Zadbanie o prawidłowe działanie instalacji gazowej w Twoim samochodzie nigdy nie było prostsze! części LPG dostępne na Nagaz24.pl to gwarancja najwyższej jakości komponentów dla Twojego systemu LPG. Z...

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...