Katalog firm

Aneta Budzińska

Jako profesjonalna lingeristka, Aneta Budzińska oferuje kompleksowe usługi z zakresu makijażu permanentnego dla kobiet oraz mężczyzn. Zabiegi mają na celu zarówno podkreślenie naturalnego piękna, jak i zamaskowanie niedoskonałości cery. Każdy zabieg dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb klienta.

Makijaż permanentny ust

Firma istnieje na rynku kosmetycznym od wielu lat, zajmuje się bardzo kompleksowo i profesjonalnie powierzonymi jej obowiązkami. Zatrudnia doświadczonych pracowników, kosmetyczki które rzetelnie, sumiennie i odpowiedzialnie wykonują swoją pracę. Robią to starannie, gdyż liczy się przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja klienta. Salon kosmetyczny posiada bardzo dobrą opinię, zdobytą latami praktyk, siedziba firmy znajduje się w Gdyni.
Oferowana usługa obejmuje w swoim zakresie makijaż permanentny Gdynia, a także trwały makijaż oczu, brwi i ust. Salon świadczy również inne usługi, takie jak kreski cieniowane oraz microblading, zajmuje się też usuwaniem makijażu permanentnego a także usuwaniem tatuaży. Zakład bardzo indywidualnie podchodzi do potrzeb każdego klienta, oferuje dobór odpowiedniego makijażu do każdej twarzy, tak aby jak najlepiej podkreślić piękno oraz urodę.
W kwestii makijażu permanentnego salon organizuje także specjalne szkolenia i kursy, posiada również swoją własną stronę internetową, gdzie można znaleźć interesujące informacje oraz szczegółowo zapoznać się z ofertą.

Kontakt

Ulica: Żwirki 22

Kod: 90-528

Miejscowość: Łódź

https://anetabudzinska.pl/

E-mail: anetabudzinska@wp.pl

Tel.: 535279000