Katalog firm

Abaco

Abaco to biuro rachunkowe świadczące profesjonalne usługi księgowe. Zajmujemy się obsługą małych oraz średnich firm, które chcą zoptymalizować swoje koszty księgowe. Dzięki nam bez żadnego problemu wszystkie sprawy finansowe w każdym miesiącu będziecie mieli starannie uporządkowane i podsumowane.

Usługi księgowe

Prowadzenie księgowości jest jednym z najważniejszych obowiązków każdej firmy. Jednakże nie każda z nich może pozwolić sobie na to, aby zatrudnić własnego księgowego na pełen etat. Dlatego też usługi księgowe Łódź oferowane przez biura rachunkowe są bardzo potrzebne. Wiedzą o tym pracownicy biura Abaco. Jest to firma z Łodzi, która od początku swojej działalności służyła pomocą dla niezliczonej liczby firm i osób prywatnych.
Abaco zapewnia bardzo kompleksową obsługę, zatem bez względu na to czego oczekuje klient, na pewno otrzyma to w tym biurze rachunkowym. Nie będzie musiał także tracić czasu na regularne wizyty w biurze - wystarczy bowiem kontaktować się ze swoim księgowym przez specjalną platformę internetową, która znacząco ułatwia swobodną wymianę informacji i dokumentów.
Biuro rachunkowe Abaco zawsze zapewnia terminową realizację, profesjonalne podejście oraz korzystne ceny. Jest to niewątpliwie jedno z najlepszych biur rachunkowych, jakie można znaleźć w Łodzi, jak i okolicach tego miasta.

Kontakt

Ulica: Gdańska 149

Kod: 90-536

Miejscowość: Łódź

http://www.abacosc.pl/

E-mail: biuro@abacosc.pl

Tel.: 607128538


Podobne firmy

iUbezpieczenia

Coraz więcej osób poszukuje różnego rodzaju ubezpieczeń, nie tylko osobowych, ale i majątkowych. Wraz z postępem technologicznym oraz rozwojem branży ubezpieczeń, zainteresowani często korzystają z ro...