Katalog firm

Kategorie


J&W Glob Service Sp. z o.o.

Firma J&W Glob Service Sp. z o.o. specjalizuje się w mobilnych naprawach ciężarówek i naczep. Działa na terenie Europy Zachodniej, pozostając do dyspozycji klientów 24h/dobę. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudnia wykwalifikowanych mechaników. Gwarantuje szybką diagnostykę usterki i skuteczną naprawę.

Warsztat samochodów ciężarowych

Nasza firma od lat zajmuje się naprawą samochodów ciężarowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i cały czas poszerzamy swoją wiedzę, żeby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Wiemy, że w branży transportowej liczy się czas. Dlatego inwestujemy w nowoczesne rozwiązania technologiczne, które pozwalają nam szybciej wykryć usterkę.
Nasz warsztat samochodów ciężarowych to idealne miejsce dla Twojej floty ciężarówek. Zostawiając auto u nas możesz mieć pewność, że poradzimy sobie szybko z usterką i ciężarówka będzie mogła dalej jechać w trasę. Dzięki nam nie będziesz mieć opóźnień w dostawie towaru.
Swoim klientom oferujemy również profesjonalny serwis mobilny. Wiemy bowiem doskonale, że wiele usterek zdarza się poza granicami naszego kraju. Wiemy też, iż skorzystanie z zagranicznego serwisu może wiele kosztować. Dlatego rozlokowaliśmy nasze auta serwisowe na terenie całej Europy Zachodniej. W ten sposób szybko możemy dotrzeć do ciężarówki, a koszt naszej usługi jest znacznie tańszy. Przekonaj się o tym sam!

Kontakt

Ulica: Mickiewicza 38

Kod: 01-625

Miejscowość: Warszawa

https://www.naprawatir24.pl/

E-mail: biuro@naprawatir24.pl

Tel.: 573939922


Podobne firmy

AMS Car Design

AMS Car Design z siedzibą w Łodzi działa w branży motoryzacyjnej od wielu lat. Zajmuje się sprzedażą, montażem i przyciemnianiem szyb samochodowych. Dzięki współpracy z renomowanymi producentami oferu...