Katalog firm

PPHU Ład

Ład to zespół ogrodników, którzy chętnie wykonują profesjonalne prace ogrodnicze. Posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie, które już od wielu lat zdobywamy na rynku. Nasza oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych, urzędów, jak również klientów indywidualnych na terenie Łodzi i okolic. Zapraszamy.

Wycinka drzew

Firma ŁAD to firma z Łodzi, która swoją działalność na rynku rozpoczęła już 20 lat temu. Firma zapewnia usługi ogrodnicze, a także usługi porządkowe dla wszystkich klientów z Łodzi oraz jej okolic. Klientem firmy może zostać każdy, jednakże ŁAD zazwyczaj otrzymuje zlecenia od wspólnot mieszkaniowych i większych sklepów.
Współpracuje także z Zarządem Dróg i Transportu, a także Urzędem Miejskim. Wiele zleceń przyjmowanych przez firmę ŁAD dotyczy wykonania standardowych prac porządkowych, takich jak wycinka drzew Łódź, koszenie trawników lub odśnieżanie. W firmie zatrudniani są pracownicy z wieloletnim stażem w branży ogrodniczej. Dzięki temu są w stanie zapewnić, że wszystkie świadczone usługi są na odpowiednio wysokim poziomie.
Zlecenia są realizowane w wyznaczonym terminie, zatem żaden klient nie musi się martwić o jakiekolwiek opóźnienia. Oprócz tego firma ŁAD zapewnia swoje usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Jest to zatem najlepsza firma ogrodnicza i porządkowa, jaką można znaleźć w Łodzi i jej okolicach.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357