Katalog firm

PPHU Ład

Ład to zespół ogrodników, którzy chętnie wykonują profesjonalne prace ogrodnicze. Posiadamy ogromną wiedzę oraz doświadczenie, które już od wielu lat zdobywamy na rynku. Nasza oferta skierowana jest do podmiotów gospodarczych, urzędów, jak również klientów indywidualnych na terenie Łodzi i okolic. Zapraszamy.

Usługi ogrodnicze

P.P.H.U Ład Danuta Kuklis dysponuje ponad 20-letnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Ofertę kieruje zarówno do instytucji, jak i klientów firmowych czy indywidualnych z Konstantynowa Łódzkiego, Łodzi i okolic. Od wielu lat współpracuje z urzędami miast czy spółdzielniami mieszkaniowymi, ciesząc się opinią godnej zaufania firmy, która rzetelnie i terminowo realizuje każde zlecenie.
To zasługa wykwalifikowanej kadry i wysokiej klasy sprzętu, wykorzystywanego nawet przy najdrobniejszych pracach. Świadcząc usługi ogrodnicze, P.P.H.U Ład nie tylko pielęgnuje i zakłada ogrody, ale także porządkuje ulice, parki i place, dba o pomniki i wywozi śmieci. Oferuje koszenie trawy, zarośli i wiele więcej.
Główną specjalność firmy stanowi wycinka i przycinanie drzew na terenie województwa łódzkiego. Oprócz tego zajmuje się przerzedzaniem zarośniętych terenów i przygotowaniem ich pod różnego typu inwestycje. W zakres usług wchodzi też odśnieżanie, wywóz śniegu i inne, które znajdą Państwo na stronie http://miastoiogrody.pl/. Klienci mogą liczyć na fachową obsługę i konkurencyjne ceny.

Kontakt

Ulica: Skłodowskiej 42

Kod: 95-050

Miejscowość: Konstantynów Łódzki

http://miastoiogrody.pl/

E-mail: biuro@miastoiogrody.pl

Tel.: 692585357