Katalog firm

Kategorie


Rowan-Pol

Firma Rowan-Pol z siedzibą w Wadągu w województwie warmińsko-mazurskim dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej. Oferuje wynajem rusztowań, szalunków i osprzętu budowlanego renomowanych producentów. Zapewnia nowoczesne rozwiązania i kompleksową obsługę techniczną placu budowy. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo.

Wynajem rusztowań

Dobrze postawione rusztowania są gwarancją stabilnej pracy na wysokościach. Nie bez powodu proponujemy wynajem sprzętu pochodzącego jedynie od renomowanych firm. Takie rusztowania są wyjątkowo lekkie i proste do ustawienia. Systemy rusztowań w naszej ofercie stanowią metody, dzięki którym można wykonać pracę nawet w bardziej niewygodnych warunkach, takich jak na przykład wystające krawędzie dachu.
Z nami nie ma rzeczy niemożliwych do wykonania. Podczas budowy ważna jest równie szybkość, a dzięki dobremu sprzętowi można właśnie taką sprawność zapewnić. Zatem rusztowania Olsztyn są metodą na bezpieczną i szybką pracę w warunkach niekorzystnych dla człowieka.
Wysokie budynki stanowią wyzwanie zwłaszcza dla osób, które prowadzą na nich zewnętrzne konserwacje oraz remonty. Nasza specjalizacja sprawia, że proponowane przez nas produkty stanowią certyfikowany oraz profesjonalny sprzęt. Z pełną odpowiedzialnością zapraszamy do rozmowy, w trakcie której wybierzemy dla Państwa najbardziej odpowiednie produkty.

Kontakt

Ulica: Słowackiego 8

Kod: 10-373

Miejscowość: Wadąg

http://rowan-pol.pl/

E-mail: rowan-pol@wp.pl

Tel.: 604-972-199


Podobne firmy

Hydro-Bud

Masz w planach wykonać remont instalacji lub przyłącza kanalizacyjnego? Pragniesz zadbać o optymalny system grzewczy oparty o odpowiednie do tego elementy? Firma Hydro-Bud to najlepsze nie tylko rozwi...