Katalog firm

Kategorie


MS Meble

MS Meble zajmuje się projektowaniem mebli kuchennych na wymiar. Doświadczony zespół pracowników zapewnia pomoc w pomiarach, doborze odpowiednich materiałów i dopasowaniu mebli do danego stylu. Dzięki temu, firma zapewnia funkcjonalność swoich produktów oraz gwarancję, że będą mogły posłużyć przez lata.

Szafy na wymiar

Nasza oferta skierowana jest do osób prywatnych oraz firm, które chcą urządzić swoje wnętrze według swojego pomysłu. Firma oferuje m.in. szafy na zamówienie, które mogą mieć różną wielkość oraz szerokość a także posiadać wiele półek, szuflad oraz miejsce na wieszaki. W zależności od zamówienia, szafy mogą posiadać drzwi przesuwne, a także klasyczne uchylne.
Strona internetowa http://meblems.com/szafy-na-zamowienie.htm to strona firmy istniejącej na rynku od 28 lat, która zajmuje się produkcją różnego rodzaju mebli na wymiar. Pracownicy mebli MS pomogą w dokonaniu pomiarów, zaprojektowaniu mebli, a także doborze materiałów. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i fachowo, a zlecając naszej firmie wykonanie mebli na zamówienie może mieć pewność, że meble będą solidne, funkcjonalne oraz idealnie dopasowane do wnętrza.
Na stronie internetowej zobaczyć można zdjęcia wykonanych przez nas kuchni, mebli do biur, łazienek, różnego rodzaju mebli pokojowych oraz szaf a także wykonanych od podstaw aranżacji wnętrz. Wchodząc na stronę internetową http://meblems.com na którą serdecznie zapraszamy, znajdą Państwo kontakt do naszej firmy oraz adres siedziby.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797210910